Ürün Detayı

İWE280 SEYYAR YAZARKASA POS


Ürün Kodu: 1746
Fiyat: Girilmedi

iWE280 Yeni Nesil Seyyar YazarkasaPOS

Seyyar POS pazarının lideri Ingenico'dan yepyeni bir tasarım

  • Sadece 456 g ağırlığı ile hafif, küçük ve seyyar kullanıma uygun dizayn
  • Dokunmatik, renkli ve zor koşullara dayanıklı ekran
  • Üstün pil performansı ile en yoğun günlerde bile yarı yolda bırakmaz
  • Restoran, paket servis, saha dağıtım gibi uygulamalarda işyeri dostu, düşmelere, sıcak ve soğuğa dayanıklı
  • Visa/Mastercard onaylı temassız kart ile ödeme fonksiyonu
  • GSM Operatörleri ile mobil cüzdan ve daha bir çok özel uygulamaya uygun
  • 2. SIM özelliği ile operatör kaynaklı iletişim kesintilerinde alternatif operatör üzerinden haberleşme
  • Taksit ve puan kazandırma özellikleriyle tüm banka uygulamaları hazır
  • İstenirse para çekmecesi ile masaüstü kullanım
  • GPS özelliği ile konum belirleme ve takip sistemlerine uygun

Tübitak ve Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı. Uluslararası Güvenlik Sertifikalarına (EMV Level I, Level 2, PCIPTS 3.x) sahip. Visa PayWave ve Mastercard Paypass sertifikalı. Ve çok daha fazlası...

Dokunmatik Renkli Ekran
Dokunmatik, renkli ve zor koşullara dayanıklı ekran! Uzun süreli kullanımlarda hassasiyet kaybı olmaz.

Temassız Kart Okuyucu
Manyetik, akıllı, temassız kart ve nakit ödeme türlerini destekler. Tüm bankaların puan kazanma, kullandırma dahil ortak POS kullanımına uygun.

Ergonomik Tasarım
Minimal boyutları, ele oturan tasarımı, renkli dokunmatik ekranı ve 456 g ağırlığı ile tam anlamıyla seyyar kullanıma uygun.

Dayanıklı
Türkiye’nin her yerinde sıcak soğuk demeden çalışır. Dayanıklı dokunmatik ekranında kullanıma bağlı hassasiyet kaybı oluşmaz.

Hızlı ve Uzun Ömürlü
Saniyede 30 satır yazabilen termal yazıcısı ile benzerlerinden çok daha hızlı. Tek şarjla minimum 500 işlem gerçekleştirerek en yoğun günlerde bile sizi yarı yolda bırakmaz. 3 milyon satır hafıza kapasiteli. Elektronik Kayıt Ünitesi ile uzun ömürlü.

GPS ve Opsiyonel Barkod Okuyucu
Standart olarak entegre GPS özelliği ile konum belirleme ve takip sistemlerine uygundur. Opsiyonel barkod okuyucu entegre modeli ile stok yönetimi projelerinde konumlandırılır.

Ek İletişim Modülü
Kablo takılıp çıkarılmasına son veren özel tasarım iletişim ve şarj ünitesi ile kolay kullanım. Para çekmecesi portu ile masaüstünde de rahatlıkla kullanılabilir. Ethernet bağlantısı ile internet üzerinden iletişim imkanı sağlar. İstenirse USB ile ek cihaz kullanımı mümkündür.

Ek Gelir Fırsatı
Ingenico’nun işyerine özgü sektörel uygulamalarının yanı sıra kontör satışı, fatura ödeme gibi uygulamalarıyla ek kazanç imkanı sağlar. GPS özelliği ile sahada konum bilgisi verir. Opsiyonel barkod okuyucu saha satış uygulamalarını destekler.

Kesintisiz Haberleşme
Çift SIM desteği sayesinde operatör kaynaklı iletişim kesintilerinde 2’nci hat üzerinden iletişimin devamlılığını sağlar. Alternatif olarak işyerinizdeki ethernet hattı ile haberleşme imkanı sunar. İletişim ve şarj ünitesi ve opsiyonel para çekmecesi ile masaüstü kullanıma uygundur.

Teknik Servis Desteği
Geniş servis ağı ile kurulum, bakım-onarım ve arıza alanında uzman desteği.

iWE280 Aksesuarları

Fonksiyonel Taşıma Çantası

Düşmelere karşı dayanıklılık sağlar. Omuza asılmasını sağlayan askısı mevcuttur. Fonksiyonel tasarımlı kemer askısı aparatı bulunmaktadır. Cihazı çantadan çıkartmadan ödeme almak mümkündür.

iWE280 Aksesuarları

Dokunmatik Ekran Kalemi

Dokunmatik ekranın rahat kullanımı için üretilmiştir. iWE280 üzerine monte olabilen özel aparatı mevcuttur. Kullanıcısına kolaylık sağlar.

iWE280 Aksesuarları

Para Çekmecesi

Çekmecenin üç bozuk, iki kâğıt para gözü bulunmaktadır. Para çekmecesi, iWE280’in yazarkasaPOS iletişim ve şarj ünitesi ile bağlantısının kurulması ve iWE280 üzerinden nakit işlem yapılması durumunda otomatik olarak açılır. Çekmecenin boyutu 85*205*300 mm’dir ve  gri renktedir.

iWE280 Aksesuarları

Taşıma Çantası

Düşmelere karşı dayanıklılık sağlar. Omuza asılmasını sağlayan askısı mevcuttur. Ayrıca kemer askısı aparatı bulunmaktadır.